مهمترین هتلهای ژاپن

 • هتل فوجایی:

این هتل  ، قدیمی ترین  هتل در  ژاپن  می باشد  و در شهر  آتامی  واقع شده است  ودر گذشته  وحال  میزبان  بسیاری از  مقامات بلند پایه کشور  های جهان بوده است . درراهرو های  هتل  تصویر مقاماتی که در این هتل  اقامت داشته اند نصب شده است  که برای  جهانگردان  بسیار  قابل توجه  بوده  و راهروهای هتل را به صورت  یک نمایشگاه  در آورده است .

 • هتل هیلتون توکیو

این هتل در نزدیکی تفریحگاه دیزنی توکیو قرار دارد و بیشتر یک هتل تجاری است . این هتل بهترین سبک طراحی غربی را با برخی از ریزه کاری های منحصر به فرد ژاپن در هم  می آمیزد تا احساس آرامش و شادی خاص  برای ساکنان خود فراهم آورد. هتل743 اتاق و سوئیت و شش رستوران وکافی شاپ 24 ساعته دارد و اتاقهای مجلل و بسیار لوکس نیز برای ثروتمندان  درآن آماده پذیرایی است.

 • هتل پارک هایت

این هتل که با شیوه زندگی و طراحی معاصر ساخته شده به شکلی سنتی در قلب شین جوکو، پرجنب و جوشترین نا حیۀ  تفریحی ،خرید و تجاری توکیو قرار دارد. این هتل با آمیزه ای از مناظر تماشایی خارق العاده ، هنر و سرویس دهی کلاسیک را در هم می آمیزد تا به مهمانان توقفی کاملا منحصر به  فرد را پیش کش کند . هتل پارک هایت به منظور ایجاد محیط و فضای یک خانۀ شخصی مدرن طراحی شده است. 178 اتاق و سوییت ،  سه رستوران ،  دو کافی شاپ و سرویس دهی 24 ساعته از دیگر امکانات هتل است.

 • هتل سلطنتی توکیو

این هتل در حد  فاصل یک پیاده روی کوتاه از ناحیه  خرید تجاری حد فاصل قصر سلطنتی قرار دارد.  هتل اولیه که ابتدا در سال 1890 به دستور حاکمین قصر تأسیس شد به  عنوان یک اسطوره  کامل از روح شهر توکیو ست . هتل جدید با 1057 اتاق و سوییت و 15 رستوران  با وسایل کاملا پیشرفته ، شکوه و عظمت سلطتنی  توکیو را به ساکنین خود القا می کند.

 • هتل سلطنتی اوزاکا

این  هتل که در پارک رفاه اوزاکا واقع شده کاملاً با فضا و محیط سرسبز و آرام ا طرافش هماهنگ و سازگار  است. پذیرایی و مهمان نوازی مؤدبانه و با فرهنگ سنتی، تسهیلات عالی و درجه یک و استانداردهای ممتاز خدمات این هتل که به وسیله سنت های کهن قرن های دور در آن ظرافت به خرج داده شده است،  معرفی کاملی از فرهنگ اوزاکا و ژاپن است. در تابستان جشنواره تنجین ماتسوری در نزدیکی هتل برپا می شودو این جشن همواره تحسین گردشگران را برانگیخته است .هتل سلطنتی اوزاکا دارای 390 اتاق وسوئیت است و شش رستوران و کافی شاپ با پذیرایی 24 ساعته را شامل می شود.

 • هتل ریتز کارلتون اوزاکا

ریتز کارلتون که در مرکز اومرا مرکز خرید ، تجارت و زندگی فرهنگی اوزاکا وا قع است دارای ترکیب مطلوبی از وسایل رفاهی مدرن و جذابیتهای دنیای  قدیم و کهن است. این هتل با شکوه دارای تعدادی از بزرگترین اتاق  پذیرایی در اوزاکا ست که در بالاترین طبقات و در بلندترین ساختمان های اومرا قرار گرفته اند، مناظر با شکوه و شگفت انگیزی از شهر را به مهمانان خود پیشکش می کنند . این هتل دارای 292 اتاق و سوییت و چهار رستوران و دو کافی شاپ است .

 • هتل هیلتون اوزاکا

این هتل لوکس و مجلل در مرکز محل خرید ، سرگرمی و تجارت اوزاکا واقع شده است. این مکان یک مجموعه ی پیشرفته و با فر هنگ و یکی از شلوغ ترینهای دنیاست. وسایل رفاهی بسیار عالی، پذیرایی و سرویس دهی شخصی و مکان ایده آل این مکان را به یک گزینه برتر هم برای تجارت و هم برای تفریح تبدیل می کند. هتل دارای 525 اتاق و سوییت و شش رستوران و دو کا فی  شاپ با پذیرایی 24 ساعته است.

 • هتل هیلتون توکیو

این هتل در مرکز ناحیه  شین جوکو مرکز تجارت توکیو قرار دارد و دارای سطحی عالی و ممتاز در میهمان نوازی راحتی و سبک است. تالارهای پذیرایی و رستورانها مکانهایی معرو ف برای اجتماعات ، همایش هاو گردهماییها در شهر است. هتل دارای  محیط و فضای بسیار عالی و تنوع وسیعی از غذاهاست ، مکانی کامل و بی نقص برای لذت بردن از اعجاز و زیبایی این منطقه هیجان انگیز توکیو. هتل 806 اتاق و سوییت،پنج رستوران و کافی شاپ دارد.[1]

10-6-2- روادید :

 • توریستی و دیدار از دوستان : دعوتنامه و جزئیات دلیل و مدت سفر در صورت درخواست باید ذکر شود و ضمانت نامه نیز الزامی است. رونوشت تایید شده مدارک زیر : 1- برگه اقامت محلی دعوت کننده 2- برگ مفاصا حساب مالیاتی 3- برگی گواهی اشتغال به کار دعوت کننده (اگر مدیر مؤسسه یا شرکت است باید علاوه بر گواهی اشتغال به کار ، گواهی ثبت شرکت (Toklbotohon) را داشته باشد) 4- کپی صفحات 1 تا 9 گذرنامه 5- پاکت تمبر زده شده جهت متقاضی دریافت فرم روادید 6- 5 قطعه عکس تمام رخ 5×5 سانتی متر
 • تجاری : کلیه مدارک توریستی + دعوتنامه شرکت ژاپنی + دلایل سفر + نامه از شرکت به زبان انگلیسی و فارسی و اصل رونوشت روزنامه رسمی شرکت ایران و ترجمه مدارک تجاری، مدارک دال بر ارتباط 2 شرکت ایرانی و ژاپنی، گذرنامه و گذرنامه قبلی اگر موجود است، گواهی ثبت شرکت ژاپنی، مفاصا حساب مالیاتی شرکت ژاپنی و ترازنامه شرکت و جزئیات به نامه سفر به زبان انگلیسی.
 • پزشکی : نامه از پزشک ایران که بیمار در ایران قابل علاج نیست و شرح بیماری و مدارک آن، تأییدیه رسمی از بیمارستان ژاپن مبنی بر پذیرش بیمار و زمان آغاز درمان، برنامه و طول درمان دوران نقاهت و هزینه درمان و نامه از طرف متقاضی مبنی بر چگونگی پرداخت هزینه درمان . دعوتنامه از طرف یک فرد ژاپنی دارای اقامت قانونی چنانچه لازم است شخص با دکتری همراه بیمار باشد مدارک زیر ضروری و لازم است : 1- تأییدیه پذیرش از بیمارستان مبنی بر لزوم همراهی شخص دیگر 2- دعوتنامه از طرف فرد ژاپنی دارای اقامت قانونی.

نشانی سفارت ایران در توکیو : 3-10-32-Minami – Azabu  , Minato _ ku Tokyo 106 – Japan

تلفن : 5-00813334468011

نمابر : 00813334462383

پایگاه اینترنتی : WWW.  Z. gol . com / user / sjei

تاریخ تأسیس : 1930 میلادی برابر با 1309 شمسی